Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
94 posty 651 komentarzy

Magia i Luxus Natury

Magia i Luxus Natury - Piszę, fotografuję, filmuję dslr, interesuję się ekologią i naturalnymi terapiami, kocham piękno przyrody.

Żądam otwarcia NE na wszystkie strony sceny politycznej!

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Mam dość podziału mediów na tuby lewicy, prawicy, liberałów, konserwatystów... Media mają mnie rzetelnie informować o wszystkim a nie wspierać partie polityczne...

Autor: Cola Zinger Photofanka redaktor naczelna portalu www.vrota.pl

Dlaczego zerkając rano na newsy w internecie muszę prześledzić kilka portali jednocześnie? Dla mnie to strata czasu. Chce mieć wszystko jak najbardziej skoncentrowane w jednym miejscu.

Nie rozumiem dlaczego aby wiedzieć co na jakiś temat powiedział Leszek Miller, Radosław Sikorski, czy Donald Tusk to muszę nabijać oglądalność innym portalom. Wolałabym dowiedzieć się z NE co Ci Panowie mają do powiedzenia, aby jakiś cięty i dociekliwy dziennikarz z naszej bajki przemaglował tych Panów bo jak ich odbieram na łamach innych portali to mam wrażenie, że słucham jakichś gotowych wierszyków, które pozwala im się bezkrytycznie recytować. 

To sprawia, że czuję się niedoinformowana np. w kwestiach rzeczywistych zamiarów co do strategicznych posunięć partii rządzących w moim kraju. 

Nie rozumiem dlaczego NE nie miałby rozwinąć zwyczaju zapraszania polityków ze wszystkich stron sceny politycznej jak i działaczy społecznych by stworzyć możliwośc prawdziwej debaty na argumenty bez manipulacji i zabiegów stosowanych w innych mediach. 

Sam fakt zapraszania polityka do debaty w medium nie jest dla tego kogoś reklamą bo polityk to nie gwiazda, dla której nie jest ważne jak o niej mówią, dobrze czy źle byleby mówili. Dla polityka ważne jest aby wszyscy mówli o nim jak najlepiej. Dla obywatela natomiast słuchającego gotowych przemówień pisanych w zaciszu gabinetów doradców od wizerunku ważne jest aby nareszcie usłyszeć pare autentycznych słów wyrwanych politykowi z ust przez dociekliwego dziennikarza. 

Takie podejście NE byłoby z pewnością otwarciem się portalu na nowy krąg czytelników a co za tym idzie docieraniem do nowych odbiorców z rzeczywistościa zamknietą w kuluarach. Ponadto poszerzenie kręgu odbiorców dałoby szanse rozwoju i perspektywy na lepsze zarobki dla naszych dziennikarzy, a co za tym idzie stworzenie możliwości tym ideowym ludziom na efektywniejszą i bardziej satysfakcjonującą pracę informacyjną dla społeczeństwa..

Wszak wszyscy z nas powinni zrozumieć podstawową rzecz, do jakiej każdy dziennikarz i media winny być zobowiązane jeśli chcemy żyć w naprawdę wolnym kraju rządzonym przez najlepszych z najlepszych, że aby tych najlepszych wybrać obywatele muszą wiedzieć kim naprawdę są ludzie, na których głosują. Aby dać wszystkim ludziom taką sznsę to każde medium i dziennikarz powinny działac według zasady:

"Mogę się z kimś nie zgadzać, mogę tego kogoś nawet nie lubić ale to nie zwalnie mnie z obowiązku prowadzenia polemiki ze wszystkimi, którzy mają jakiś wpływ na losy naszego kraju"

www.vrota.pl

 

KOMENTARZE

 • Zazdroszczę prostoty myślenia
  A po co jest TV, radio i prasa? Dlaczego Pani od nich tego nie rząda?
 • Ruch Społeczny Polska to Ty
  A czy Polacy też mogą się zapisać?
 • Oj !
  Chyba dziś doczekasz się riposty :))
 • @autor
  polska scena polityczna jest zdeformowana. zaczęło się już w Magdalence.

  to jak w tym starym dowcipie (opowiadanym również o Rakowskim): 'ja tam, towarzysze, mogę być i leberał, tylko mi o tym wcześniej powiedzcie'.

  nie mam nic przeciw otwarciu NE na różne kierunki od lewicy po prawicę (nawet skrajną), pod warunkiem, że dotyczy to ludzi posiadających faktycznie takie poglądy.

  "liberał" (gdański), który podnosi podatki może być symptomatycznym przykładem marionetki w rękach pokomunistycznej oligarchii.

  no i co mają wspólnego z lewicą byli esbecy i inne kanalie ?

  mogę się z lewicą nie zgadzać, ale na zachodzie Europy (jeszcze przed 1989) spotykałem młodych, nonkonformistycznych działaczy a nie towarzysza Szmaciaka z SLD. więc różnicę znam.

  no i to co wrzucałem już w komentarzach: przedwojenny PPS był, pomimo lewicowych poglądów, formacją patriotyczną.

  tak, otwórzmy NE, ale bez tej całej 'maskirowki'.
 • bo NIE istnieje "dziennikarski obiektywizm"...
  ...dziennikarz zamiast udawać, że jest "obiektywny" powinien jasno powiedzieć "popieram ruch polityczny X". Każde medium ma swoje preferencje polityczne, więc lepiej być dobrze poinformowanym "prawicowo", niż byle jak "obiektywnie".
  To pozwoli Pani oszczędzić czas, chyba, że nie ma Pani żadnych poglądów.
 • Co to ma być?
  Skład materiałów budowlanych, czy plac budowy? Różnica zasadnicza.
 • Gdzie szybko można wszystko szybko zobaczyć?
  http://mixnews.pl/

  Pomijam, że nie warto w ogóle klikać w żaden temat, z nagłówków oraz nazwy portalu, na której jest umieszczony można wywnioskować resztę treści ;)
  Tak w ogóle to szkoda czasu na te całe "radio, prasa i tv". Po co żyć czymś takim głupim? Lepiej przełamać barierę i być wyżej, tak aby sięgnąć wyżej.
  Pozdrawiam
 • @Autorka
  nie pomyliła Pani dat?
  Dziś mamy 1 marca.
  1 kwietnia będzie za miesiąc ;)
  No, chyba, że chodziło o autoprezentację ;)

  A tak zupełnie na poważnie, to myślę, że "Grupa Opary" może to kupić.
  Jeśli się tak stanie, to znaczyć będzie, że Pani jest ich szlakowym:))

  Pozdrawiam i składam życzenia z okazji 8 Marca.
 • @ vrota.pl
  Aby się dowiedzieć co mądrego(?) powiedział Donek, Bolek czy inny Bronek jak również co złego powiedział (czy pomyślał!) Kaczyński wystarczy włączyć PAŃSTWOWA TV czy PAŃSTWOWE radio. Oczywiście powyższe publikuje tez większość prywatnych stacji, gazet czy portali internetowych.
  Wiec po co zaśmiecać NE tymi postaciami?
 • Mnie się wydaje....,
  że NE jest otwarty.
  Mylę się?
 • Autorka
  Jak coś jest ciekawego, to zawsze dajemy. Proszę sprawdzić ile razy już na mnie wieszano psy za cytowanie 'Gazety Wyborcze"...Tak więc zgadzam się co do meritum, ale krytykę, odnośnie wydarzeń, uznaje za nieuzasadnioną. Sikorskiego cytowaliśmy w ostatnim tygodniu kilkukrotnie, z Leszkiem Millerem, przeprowadziłem wywiad dla NE.
 • Szanowna Pani
  popieram ale....!

  A o stanie mediów mówił były szef personalny New York Times John Swinton:
  “W Ameryce nie ma czegoś takiego, w tym rozdziale historii świata, jak niezależna prasa. Wy to wiecie i ja to wiem. Żaden z was nie śmie uczciwie przedstawić swojej opinii. A gdyby spróbował, to wie z góry, że nigdy by się to nie ukazało w druku… Interesem dziennikarza jest zniszczenie prawdy, kłamanie w żywe oczy, perwersja, poniżenie, drżenie u stóp mamony i sprzedawanie swojego kraju i swojej rasy za codzienny chleb. Wy o tym wiecie i ja o tym wiem; i co za szaleństwo wznosić ten toast za niezależną prasę? Jesteśmy narzędziami i wasalami bogaczy za kulisami. Jesteśmy marionetkami; oni pociągają za sznurki, a my tańczymy. Nasze talenty, nasze możliwości i nasze życie są własnością innych ludzi. Jesteśmy intelektualnymi prostytutkami.”

  http://www.youtube.com/watch?v=evpGu3eO0pY&list=FLiaN75pyNbZXDDHkd0rnhBA&index=5&feature=plpp_video
 • @Jan Piński 18:34:14
  Wywiad z Wiplerem by się przydał.
  Jestem pod wrażeniem tego młodego polityka i jego dojrzałych poglądów, jasno, krótko i zrozumiale atrykułowanych.....
 • Autor
  "Nie rozumiem dlaczego aby wiedzieć co na jakiś temat powiedział Leszek Miller, Radosław Sikorski, czy Donald Tusk to muszę nabijać oglądalność innym portalom"

  Ty traktujesz ich rozdzielnie z mediami, dzielisz na partie, ja jako jedną mafię polityczno-medialną, jedną całość. Interesuje mnie co ta całość ma do powiedzenia.
  Ale tylko pod tym kątem, jak oni kłamią, żeby to kłamstwo skutecznie zwalczać.
  W normalnym kraju nie istnieliby w polityce, tylko po osądzeniu w większości siedzieli za kratkami.

  Tu jest normalny portal, kawałek normalnego kraju. A sąd się właśnie tworzy, też normalny.
 • Protestuję
  Te "ludzie" - czyli cała reprezentacja polityczna, która jest w sejmie/rządzie nie miał, nie ma i nie będzie miał nigdy nic wartościowego do powiedzenia. Szkoda każdego bajta na ich wypowiedzi bo tylko zaśmiecają dysk, ponadto to marnowanie czasu jeśli się przez pomyłkę kliknie w takie coś.

  "To sprawia, że czuję się niedoinformowana np. w kwestiach rzeczywistych zamiarów co do strategicznych posunięć partii rządzących w moim kraju. "
  O tym to wiedzą tylko ci, którzy "partiom rządzącym" rozkazy wydają.

  Lewactwo należy tępić, a nie zapraszać.
 • @Jan Piński 18:34:14
  bo chodzi o autentyczne poglądy różnych osób a nie spreparowaną papkę propagandową, jaką daje GW.
 • Aaaałłłłł...torka !
  Zamieściła Pani podobny apel na onet, interia, wp, gazeta.pl itd. ???? Wypadało by agitować najpierw w WTP, a dopiero potem "otwierać" Nowy Ekran szumowinom, których i tak jest tu o kilka sztuk za wiele.
 • Święta naiwna cy cóś???
  "Nie rozumiem dlaczego aby wiedzieć co na jakiś temat powiedział Leszek Miller, Radosław Sikorski, czy Donald Tusk"

  Wcale się nie dziwię że pani tego nie rozumie, BO ONI NIE MAJĄ POLAKOM NIC DO POWIEDZENIA!!! PO ich czynach wszystko pani zrozumie bez zaśmiecania tego portalu, a jak chce pani z lewactwem pogadać to proszę dać znać pożyczę pistolet i pogada pani z nimi, oni innego języka nie rozumieją jak język spustowy pistolety wtesy zamieniają się w Nopleasy. ;) Pzdr
 • Hmm...
  Cóż, z jednej strony śmiech szalony, z drugiej strony gorzka łza.

  Mój przyjaciel, z którym siedziałem w kryminale w Barczewie opowiedział coś takiego - dlaczego czerwony jest szkodliwy? Wpuść krople białej farby do beczki z farbą czerwoną - co się stanie? Biała kropla zniknie. A postąp odwrotnie: kroplę czerwonej farby do beczki z biała farbą. Biała farba zaróżowi się.
  RSz
 • A ja żądam
  by TU nie powtarzać kłamstw z innych mediów!!!
 • nie ten adres
  niech Pani zacznie od takiego listu do Gaz Wyb, Newsweeka i kilku innych wydawnictw.
 • Zupełnie nie rozumiem niskiej oceny dziewczyny :)
  1,7.. brrrr....
  A przecież zapraszać można każdą kanalię.. najwyżej zjedzie się jej poglądy zje serce i wyśle sfrustrowaną do domu ;)
  Jak masz jakieś poglądy, to warto je konfrontować z innymi, aby nauczyć się obrony tego, co masz.
  Jak masz poglądy "lewe", boisz się ich konfrontacji, to nie zapraszaj niewygodnych mediów, uciekaj przed pytaniami jak pitery, kopaczowe, tuski... nie zapraszaj niewygodnych rozmówców. Przecież zajmujesz się "przekazem" z góry ustalonym. Rozmawiać można z każdym bełkotem. Zawsze się czegoś dowiesz. A mi się ta dziewczyna podoba, i jeszcze właściwie trzyma aparat xd :) w skali 1-5 dałbym jej 6 :)
 • Dziewcze czemus ty jakas taka niedouczona ?
  Idz na FOXNEWS.COM tam znajdziesz wszystko .
  Tylko nie wiem czy to wszystko i tak szybko ci potrzebne .:))))
  Mozna zadyszki dostac
 • Żądam otwarcia Wszystkich Mediów dla wszystkich stron sceny politycznej!
  Tak powinien brzmieć tytuł - bo taka jest droga do demokracji - tymczasem to co jest zawarte w tytule - to droga do umocnienia dupokracji
 • @Łażący Łazarz 20:17:37
  Tych od Palikota - nie?
  Hm.
  A ten specjalista od wizerunku (nie będę wymieniać nazwiska), co się od czasu do czasu produkuje u Fiatowca?
  On chyba ostatnio jest w RP....
 • czy dobrze rozumiem?
  Czy Pani chce otworzyć portal na wszelkiej maści prowokatorów, mącicieli itp tylko dlatego, że nie chce się Pani parę razy kliknąć? Moim zdaniem to wątpliwej wartości korzyść i ryzyko rozmycia opinii i poglądów, zatracenia kręgosłupa portalu. To początek końca. Cz o to Pani chodzi?
 • @Pirx 18:50:24
  dzięki za zrozumienie
 • @Jan Piński 18:34:14
  chodzi mi głównie o wywiady a nie o wydarzenia Janie. Po prostu brakuje mi miejsca gdzie autentycznie zapraszałoby się wszystkich polityków i dawałoby się im tak popalić, ze specjaliści od PR by im nawet nie pomogli...
 • @carcajou 17:26:04
  No to podejmuj rękawicę chłopcze...
 • @polipid 17:25:54
  mogą
 • @jaDOCENT 17:19:04
  Ale dlaczego ja mam oglądać inne media i nabijać im oglądalność i jednocześnie kasę z reklam? Dlaczego NE ma tracić widza i jego czas poświęcony na tym portalu tylko dlatego, ze z pewnymi osobami tu nie chce się rozmawiać...
 • @simacs 17:59:03
  Politycy mijają się z prawdą bo nikt im nie daje porządnego wycisku bo każdy się boi...
 • @Wiktor Smol 18:12:34
  Proszę przeczytaj uważnie bo chciałabym abyś dobrze zrozumiał o co mi chodzi Wiktorze...
 • @Szeremietiew 19:19:56
  Panie Szeremietiew, dziś mamy odczynniki, wybielacze... Czerwieni się nie da wybielić to się wywabia...
  A tak poważnie to jeśli NE nie stworzy miejsca do pokazywania prawdziwych twarzy polityków to nigdzie nie będziemy mieli szansy tego zobaczyć bo każdy się boi zadawać niewygodnych pytań...
 • @Leon. 19:59:24
  dzięki
 • @Łażący Łazarz 20:17:37
  Palikotem sama bym się chętnie zajęła. Zaczęłabym od sprawdzenia czy ten Pan rzeczywiście ma lewicowe poglądy bo osobiście to mam spore wątpliwości, np. popiera feminizm ( ja też popieram tylko taki, który lubi kobiety a nie je zniewala na potrzeby korporacjonizmu), ale problem polega na tym, że podczas gdy Palikot zagania żony innych facetów do pracy, po której te wracają zmęczone i bez ochoty na nic, to sam Palikot wraca do domu do wypoczętej i zadbanej kury domowej zajętej bieganiem po sklepach. I jeśli nie zaprosimy Palikota to nikt inny tego społeczeństwu polskiemu nie uświadomi...
 • @contessa 18:55:50
  Dokładnie.
 • NE JEST PO TO ABY KRYTYKOWAĆ A NIE POWIELAĆ BZDETY TUSKA, SIKORKA, MILLERA ITP.
  vrota.pl:
  "......Nie rozumiem dlaczego aby wiedzieć co na jakiś temat powiedział
  Leszek Miller, Radosław Sikorski, czy Donald Tusk to muszę nabijać
  oglądalność innym portalom. Wolałabym dowiedzieć się z NE co Ci
  Panowie mają do powiedzenia,....."

  jaDOCENT:
  "Zazdroszczę prostoty myślenia
  A po co jest TV, radio i prasa? Dlaczego Pani od nich tego nie rząda?"

  Pirx:
  "..tak, otwórzmy NE, ale bez tej całej 'maskirowki'...
  "liberał" (gdański), który podnosi podatki może być
  symptomatycznym przykładem marionetki w rękach
  pokomunistycznej oligarchii.
  no i co mają wspólnego z lewicą byli esbecy i inne kanalie ?...."

  Muni:
  "....nie ten adres
  niech Pani zacznie od takiego listu do Gaz Wyb, Newsweeka i kilku
  nnych wydawnictw....."

  Łażący Łazarz:
  "... za wyjątkiem niszczyciela Palikota i tej jego nihilistycznej bandy,
  nie wpuszczę też różnych specjalistów od wkładania flagi w stolec.
  Każdy inny niech przyjdzie, blogerzy NE już go przetrzepią....."
  ===========================================

  To sympatyczne, naiwne dziewczę pomyliło Nowy Ekran

  z Nowoje Wremia a marzenie o "przemaglowania tych panów"

  z dziecinnymi marzeniami o ich prawdomówności.

  Nowy Ekran stworzono nie po to aby powielać bzdety Donka, Sikorka,

  czy Millera - to zadanie spełniają aż nadto żarliwie i aż nadto

  zmasowanie tzw. ubekistańskie, interpretatorskie łże-media -

  ale po to aby ich bzdety i łgarstwa demaskować i krytykować

  w rzeczowych, forumowych dyskusjach pomiędzy Polakami-Patriotami

  (a czasami z podstępnymi agentami wyżej wymienonych i im

  podobnych :) )
 • @Zbigniew-Grzymski 21:55:33
  natomiast warto pomyśleć jak przyciągnąć do czytania NE tych, którzy się z tzw. prawicowym nurtem nie identyfikują. a po prawdzie to nie identyfikują się z żadnym, jako że wszystko im skutecznie obrzydzono.

  NE jest przeładowany polityką ...

  a tymczasem jest sporo tematów, o których portal blogerski może pisać, a których media głównego nurtu będą unikać.

  pozyskajmy ludzi, którym 'nie jest wszystko jedno'.
 • mam inne zdanie
  Ludzie analizujący internet zauważają, że następuje jego segmentacja. Internauci grupują się według zainteresowań. To kwestia higieny. Tak jak w realu nie chciałbym przebywać w środowisku złodziei i ćpunów, tak i w internecie nie z każdym chcę się spotykać. Mamy świeży przykład pana Gudzowatego. Ma swoje oglądy - ok. Ale czy dyskutowanie z jego poglądami ma sens? Jaki? Przecież on nie zmieni swego zdania. III RP pozwoliła mu się wzbogacić, więc nawet gdyby zaczęto rozstrzeliwać ludzi na ulicach, znajdzie jakieś sensowne wytłumaczenie. Po co mamy z takimi ludźmi rozmawiać? Nie zaglądam na strony gazeta.pl, tak jak i nie oglądam TVN. Ominie mnie coś ważnego? Nie sądzę.
 • @Jerzy Wawro 23:20:36
  no ale, na przykład, prezentacja poglądów dr Bugaja mogła by być interesująca, nie ?

  mogę nie podzielać jego poglądów, ale to są jego, w dodatku lewicowe. inne niż większości blogerów.

  interesują mnie poglądy a nie propagandowa papka mediów głównego nurtu.
 • @Pirx 23:38:44
  Bugaj jest gorszy od większości komunistów.

  Bo komuniści (po czystkach Stalina) raczej już w komunizm nie wierzyli ... a Bugaj wierzy ...

  Z dwojga złego wolę Stalina, który w komunizm nie wierzy i komunistów morduje, niż idiotę i debila, który nadal w te bzdury wierzy ...
 • @Ultima Thule 00:23:28
  no i niech sobie wierzy :-)

  no więc, mimo wszystko, wolę takiego niż bandytę i sk******.
 • HEHEHE
  Znowu bede chamGoń się! Idź do "gw". Z Panem Szechterem pewnie jesteś na "ty".
 • @Szeremietiew 19:19:56
  Ale człowiek nie jest farbą. Czasami jeden mądry radzi sobie z milionami głupich. Historia mówi, że to cud. To moja nadzieja.
 • @vrota.pl 21:03:27
  Wywiady są jak wrota - do otwarcia komunikacji. Ta sztuka wymaga jednak nakładów finansowych.
 • @vrota.pl 21:07:46
  "Ale dlaczego ja mam oglądać inne media i nabijać im oglądalność i jednocześnie kasę z reklam?"

  Bo taki jest świat. A poważnie?

  Budowa portalu, o którym marzysz, wymaga nakładów pomnożonych - tysiąckrotnie. I mądrego przywództwa. Nie wykluczam, że mądre przywództwo, zmniejszyłoby nakłady koniecznie tysiąckrotnie.
 • "wszystko jak najbardziej skoncentrowane w jednym miejscu"
  bo klęka się przed ołtarzem a sra się w wychodku czego niestety kobieta nie zrozumie, bo ona ma „wszystko co trzeba” w zasięgu ręki.
 • x
  Ja chce dwadwieście podwyżki i wolnych związków zawodowych!

  A nie, to już było..
 • POdejście komunistyczne
  im więcej różnorodnych informacji tym łatwiej manipulować. jak się otworzy NE dla lewaków to utonie w brudzie kłamstwa (manipulacji) wystarczy włączyć tvn, polsat i inne PrOrządowe dzienniki
 • @Piotr F. Świder 01:14:36
  Piotrze, a ja myślę, że to wymaga otwarcia umysłów pewnych osób a nie wielkich nakładów finansowych no i kumatych dziennikarzy. Nowy Ekran jest już właściwie zbudowany, potrzebuje jedynie rozwoju z przedsiębiorczym myśleniem w tle...
 • Otwarcie
  Uważam,iż otwarcie na inne opcje sprawi,że NE "zaleją" artykuły i wypowiedzi lewackie różnej maści "dyżurnych".A są to ludzie specjalnie do tego przygotowywani i szkoleni. NE zamiast byc głosem ludzi wolnych stanie się forum gdzie zacznie dominowac np.Ruch Palikota. Z tego względu nie byłabym za zbyt daleko posunięta tolerancją.Mam smutne doświadczenie,iż z reguły prowadzi ona do nieszczęścia. Chyba lepiej skorzystac z różnych żródeł przekazu i porównac .No i pomyślec też.
 • w pełni się zgadzam
  Tylko tak można odnieść sukces.
  Wszystkie media mainstreamowe cierpią na brak obiektywizmu, a większość jest stronnicza, wiadomo, w którą stronę.
  Wg. mnie możliwe jest zapewnienie obiektywizmu na otwartym portalu takim jak NE.
  Użytkownicy nie powinni opiniować czy im sie podoba dany artykuł lub wpis ale powinni OPINIOWAĆ takie rzeczy jak: TREŚĆ, OBIEKTYWIZM, HUMOR i STYL.
  Taki mechanizm był by czymś nowym, a poza tym pozwoliłby na zaistnienie różnym twórcom.
 • Nie można się zamykać
  Moim zdaniem dobrze by było uczynić NE portalem informacyjno-blogowym, ale tak by właśnie nie trzeba było korzystać z rządowych mediów.
  Nie możemy się zamykać przed światem. Politycy gadają głupoty, owszem. Można o tym nie czytać. Ale niech chociaż przekaz o tych głupotach będzie bez propagandy. A w mainstreamowych mediach wszystko jest podszyte propagandą.
 • Wolna wypowiedż wymaga dzisiaj REZERWATU
  Niestety ochrona niemal biologiczna wymaga by nie tracić czasu/życia na głupoty nawiedzonych powtarzających po mediach.

  Gdybym chciał ich oglądać to podłączył bym się jak reszta do TV.

  Większość idei jest jak GMO - nieodwracalnie paskudzi naturalnego rozwijającego się ducha narodowego.


  STOP ! Tu nie macie wstępu ! TAK właśnie wygląda tolerancja - określa granice.

  Prawda nas wyzwoli... dzisiaj trzeba jej strzec jak skarbu.
 • @stalowy 09:43:51
  dzięki za zrozumienie
 • @simacs 10:11:45
  Zapewniam Pana, że wielu by przyszło...
 • @Łażący Łazarz 20:17:37
  "Otwarty, za wyjątkiem niszczyciela Palikota i tej jego nihilistycznej bandy, nie wpuszczę też różnych specjalistów od wkładania flagi w stolec. Każdy inny niech przyjdzie, blogerzy NE już go przetrzepią."

  Autorka najwyraźniej chce w NE skrajnej lewicy, libertynów, speców od wkładania w stolcopodajnik nie tylko flagi. Po co nam tu jakaś skrajna lewica, lewacy, kolorowi? Po jaką cholerę? W końcu zaczniemy tracić ludzi z prawej strony i środka.

  Nie znam patriotycznej lewicy tolerującej katolików itd Sama swołocz i popaprańcy którzy zawsze głosują na SLD, PO, Palikotów. Można rozważyć lewicę w stylu OBYWATEL-a najwyżej, ale nie Sierakowskiego z którym po kumpelsku rozmawia np Ziemkiewicz w reżimowej TVP. Z pewnymi ludźmi się NIE GADA, bo to gadziny.

  Od takiego podejścia (wszyscy i róbta co chceta) jest Salon24. My mamy być INNI, LEPSI.

  PS. Przemądrzałego (hehehe) Bugaja jeszcze zniosę o ile będzie mówił patriotycznie, szczerze o ekonomii itd, a nie rozdziale Kościoła od państwa itp curestwie komuszym, masońskim. Byli mocno antyklerykalni. W owym czasie bardziej niż SLD.
 • Szanowna Pani.
  Ten artykuł, to nie dla blogerów, ale trzeba zaadresować do tych wszystkich redaktorów, co zapraszają politycznych cylebrytów i jednych traktują z buta, a przed innymi płaszczą się niczym skomlące psy.Nazwiska tych podporządkowanych politycznie osób nazywających siebie dziennikarzami nie zasługują na powtarzanie. Niestetry taki mamy kraj i z utęsknieniem czekam na niezalezne telewizje.
 • Popieram
  Bardzo słuszne i mądre słowa "każdy dziennikarz i media winny być zobowiązane jeśli chcemy żyć w naprawdę wolnym kraju rządzonym przez najlepszych z najlepszych, że aby tych najlepszych wybrać obywatele muszą wiedzieć kim naprawdę są ludzie, na których głosują."

  Popieram! :)

  Ale jednocześnie należy utrzymać poziom dyskusji na wysokim poziomie.
 • Popieram
  Tylko prosze lewicowe artykuły oznaczyć bo mi ich nie chce się czytać, są tendencyjne, często mialke (nie które teksty prawicowe też). A najwarzniejsze autorzy działają jak szefowie gangów żebraczych, w celach jak największych korzyści, żerują na litości czytelnika. A aby wzbudzić tę litość nie cofną się do najgorszej patologii.
 • @t-rex 02:40:52
  Boski plan:)))
  http://farm4.static.flickr.com/3600/3560284363_78d53063fc_o.jpg

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930