Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
94 posty 651 komentarzy

Magia i Luxus Natury

Magia i Luxus Natury - Piszę, fotografuję, filmuję dslr, interesuję się ekologią i naturalnymi terapiami, kocham piękno przyrody.

Dzień Gniewu - Winnicki - Przez ACTA nie będzie tańszych leków i części zamiennych!

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Wywiad z Robertem Winnickim 21 marca 2012 roku tuż po demonstracji Dzień Gniewu przeciwko ACTA, przeciwko ZUS, przeciwko unijnemu paktowi fiskalnemu, przeciwko reformie emerytalnej i planowanym zmianom w oświacie. Rozmawiała Cola Zinger

 

 

KOMENTARZE

 • Tylu młodych ludzi?
  Tam razem ze starymi było wszystkiego sztuk 10.
  Po co ta manipulacja, że było ich aż tylu.
  Kompromitacja i nic więcej.

  Tu widać lepiej te "tłumy":

  http://youtu.be/ySB--GUmZtQ
 • @Moherowy 00:07:08
  I to było wszystko? Kilka osób z jedną marną kukiełką i jakąś taczką z workiem cementu? Ale później zeszło się chyba więcej osób?
 • @Moherowy 00:07:08
  Moherowy, nie bluźnij bo tłumy też mam nagrane,
  COMING SOON on Nowy EKRAN Tv
 • @Moherowy 00:07:08
  I to Cię cieszy? Uważam że powinno smucić. Tym bardziej że tylko młodzi są w stanie coś zmienić.
 • @w.red 00:41:41
  Było ponad 1000 osób!!! Wkrótce zobaczycie na video
 • @vrota.pl 00:40:45
  Czekam więc na tłumy.
  Gdzie się dopatrzyła koleżanka bluźnierstwa, to naprawdę nie wiem.
 • @w.red 00:41:41
  To mnie nie cieszy, tylko żenuje.
  Nie smucę się, bowiem 14 marca widziałem tłumy i to właśnie tamte tłumy zwyciężą.
  Następnym razem gniewnym komikom proponuję, przyłączyć się do większości i to tyle.
 • @Guardian 00:38:39
  Z tego wynika, bowiem materiał przytoczony przeze mnie jest dziełem samego pana Sendeckiego - szefa Telewizji Narodowej :D

  http://eugeniuszsendecki.nowyekran.pl/post/56794,dzien-gniewu-polityczna-wiosna-w-polsce-przed-palacem-prezydenckim-w-warszawie

  Pozdrawiam
 • @vrota.pl 00:43:17
  A ilu Warszawa ma mieszkańców, że spytam?
 • @Moherowy 00:49:43
  Wie Pan dlaczego w Polsce nic się nie zmienia na lepsze i "prawica" zawsze dostaje po siedzeniu? Bo te "kmioty" (jak Pan był raczył ich określić) myślą dokładnie tak samo i to samo. Aż żal siedzenie ściska że taka prosta prawda do mózgów "światłych umysłów" nie dociera :/
 • @w.red 01:24:36
  Przepraszam, ale kogo i kiedy nazwałem "kmiotami"?
 • @Moherowy 02:04:47
  Przepraszam, miało być "komicy" :(
 • @Moherowy 00:07:08 - NIECH PAN WIECEJ NIE KŁAMIE I NIE NAD-UŻYWA !!!
  Szanowny Panie
  Pan bardzo nieładnie się zachował. Umieścił Pan mój, Eugeniusza Sendeckiego film SPRZED demonstracji, gdy ludzie się dopiero zbierali przed pałacem i NIEUCZCIWIE ZASUGEROWAŁ Pan, że ten film ukazuje całą prawdę. A tymczasem przecież - w tytule tego filmu jest umieszczona godzina, kiedy nagrywałem (17:22) - czyli moment tuż po tym, kiedy organizatorzy przyszli pod pałac i jeszcze nawet nie zaczęli rozkładać sprzętu. A impreza była zwołana na 18:00 przecież! Szkoda wielka, że nie zauważył Pan drugiego i trzeciego mojego filmu, na których widać, że tłum się zbiera i pojawiają się bardzo fajne, cenne gadżety (na przykład super nowoczesny genarator prądu marki honda, dwukilowatowy). Tak sie składa, że wiele razy robiłem akcje i imprezy dla TELEWIZJI NARODOWEJ i wiem, jakie to trudne i wymagające nakładow sił i środków. Zwłaszcza, gdy się nie ma dotacji partyjnej.
  Pan nadużywając mojego filmu do swojej anty-dzień-gniewowej akcji medialnej nie powiedział prawdy o imprezie, ale O SOBIE. O tym, że Pan nie lubi jak ktoś robi prawicowe imprezy i Pan nad tym nie panuje. Bardzo mi przykro!
  Ja tam do Winnickiego mam sporo zastrzeżeń, jak i do Orzechowskiej, ale wysoko sobie ich cenię za wczorajszą akcję. Mało jest w Warszawie lepszych działaczy na prawicy.
  A, żeby Pana jeszcze bardziej otrząsnąć z oparów anty-prawicowości zamieszczę tutaj drugi film, którego Pan "nie znalazł" zapewne - to jest materiał z godziny 17:47, gdzie jest jeszcze trzynaście minut przed imprezą, a ludzi jest już około setki;
  http://www.youtube.com/watch?v=Dhg-1zXWgOI
  Żądam od Pana publicznych przeprosin za użycie ws swojej wypowiedzi moich filmów, które w dobrej wierze nakręciłem dla TELEWIZJI NARODOWEJ (autentycznie polskiej inicjatywy medialnej) i które mają pokazywać CAŁĄ PRAWDĘ.
  +
  Na koniec powiem Panu ewangelicznie;
  "Idź Synu i nie grzesz więcej!"
 • @Eugeniusz Sendecki 07:25:52
  Szanowny Panie.
  Jeżeli żąda Pan ode mnie przeprosin, to proszę bardzo, niniejszym przepraszam Pana za użycie pańskich filmów do pokazania "tłumów", które to jakoby miały się zgromadzić w tzw. "dniu gniewu".
  Zapewniam Pana jednak, ze osobiście nie widzę powodu do przeprosin, ale poczyniłem je dla pańskiej satysfakcji.

  Jeśli Pan łaskaw zauważyć, to pańska notka w której zamieścił Pan filmy, zatytułowana jest "Dzien Gniewu. Polityczna wiosna w Polsce przed pałacem prezydenckim w Warszawie", a nie "dzień przed gniewem".
  Poza tym manipuluje Pan w swoim komentarzu skierowanym do mnie, sugerując mi i czytelnikom, że na pańskim filmie "ludzi jest około setki", podczas gdy ja doliczyłem się jedynie trzydziestu i tu daję Panu pewien handicap, bowiem policzyłem także przechodniów.

  Moja niekryta ironia w poprzednim komentarzu wynika z tego, iż jeden z uczestników "dnia gniewu" w postaci pana Andrzeja Hadacza, oświadcza przed kamerą, że takimi "manifestacjami", biorący w nich udział, po prostu się ośmieszają, z czym ja zupełnie się zgadzam.

  Z pańskiego filmu zapamiętałem jedynie, że generator prądotwórczy firmy "Honda", produkuje prąd mierzony chyba gigabajtami :)
  Przyznam, że uśmiałem się przy tym do łez.
  Nieźle też Pan wypadł przy prezentacji aparatu firmy "Sony".
  Gratuluję.

  Szkoda, że Pani z flagą z krzyżem maltańskim na niej,nie potrafiła odpowiedzieć dwóm młodym ludziom, co ów krzyż symbolizuje.
  Niestety nie doszukałem się w pańskiej relacji przemarszu "tłumów", które miałem nadzieję zobaczyć.

  Dość niezręcznie też, szafuje Pan słowem "prawica".
  Przytoczę tu fotografię z manifestacji, która odbyła się raptem tydzień wcześniej i zgromadziła około 20 tysięcy osób.
  Jeżeli Pan łaskawie zwróci uwagę na symbole narodowe na tej fotografii, to przyzna mi Pan rację, że trudno manifestujących skojarzyć z lewicą, prawda?
  No, a jeśli tak, to była to prawica, z którą ja się utożsamiam.
  Szkoda, że jako "prawicowiec", nie pokusił się Pan o relację z tej manifestacji.

  http://cdn30.se.smcloud.net/t/photos/thumbnails/159540/marsz_demonstracja_manifestacja_protest_marsz_640x0_rozmiar-niestandardowy.jpg

  Śmieszy mnie też, kiedy używacie terminu "narodowiec", określając siebie.
  Proszę uprzejmie przeczytać sobie linkowany list polskiego narodowca do Władimira Putina.
  Pan Dmowski, to chyba w grobie się przewraca i choć z szacunku do niego, dalibyście spokój z określaniem siebie jako "narodowcy".

  Oto link:

  http://wiernipolsce.wordpress.com/2012/03/04/list-polskiego-narodowca-do-wladimira-putina/

  I co Pan na to?
  Polecam Panu również, potraktowanie tego "dnia gniewu" z przymrużeniem oka ;)

  Pozdrawiam Pana!
 • @Moherowy 08:51:53 - Szanowny Panie "Moherowy"
  Pańska odpowiedź zawiera sporo racji. Owszem, na dziesięć minut przed imprezą nie było jeszcze stu osób, tu się zgadzam, ja przesadzilem. Ale gdy zbliżala się 18-ta to przed pałacem było juz tych osób o wiele wiecej. Nie będę też twierdził, że impreza Winnickiego i Orzechowskiej była tak samo liczna jak te zwoływane przez media i struktury Kardynala Tarcisio Bertone, a wsparte pieniędzmi zakitranymi podczas likwidacji WSI i pozostającymi w niepolskich rękach. Bardzo dobrze, że zwraca Pan uwagę na róznice w skali. Niech Pan pójdzie dalej i drazy temat organizacyjno-finansowy, a dosie się Pan waznych rzeczy.
  Jednak uparcie podkreślam - że nie może Pan (nad)używać materialu filmowego sprzed imprezy do podsumowywania całej imprezy. My i tak politycznie Kardynałowi Bertone podlegać nie będziemy i niech Pan nam w tym nie przeszkadza. Ale niech Pan nie nadużywa karty katolickiej w tej grze, bo się Pan zapętli w manowce krzyżackie. Cierpkie uwagi i przemyślenia o braku Krzyża na tej imprezie ja również mam.
  Jeśli Pan jest Polakiem - to niech się Pan przyłączy do Polaków. I uważa na nie-Polaków w prawicowych i lewicowych organizacjach. To jest proste i oczywiste przesłanie TELEWIZJI NARODOWEJ.
  +
  A właściwie - to kim Pan NAPRAWDĘ JEST?
 • @vrota.pl 00:40:45
  jednakże jestem ciekaw, czy ktoś z was pokusi się o zrobienie analizy frekwencji na różnych manifestacjach i zdobędzie i opublikuje motywacje ludzi uczestniczących.
 • @Moherowy 08:51:53
  Ośmiesza to siebie Pan bo opisuje Pan coś w czym Pan nie uczestniczył.
  Ja byłem od początku do końca i WIEM że manifestantów było dużo więcej niz Pan sobie wyliczył , co swiadczy że urwał się Pan jeszcze przed początkiem - dlatego też nie powinien Pan opisywać tego w taki sposób. Nie wiem dla kogo Pan pracuje bo ten nick wydaje się byc jakąś zmyłką. Mając jednego wroga nie powinnismy naskakiwac na siebie ale to niestety Pan zaczął pisząc nieprawdę.
 • A tu obiecany dowód, że to nie była garstka ludzi!
  http://vrota.pl.nowyekran.pl/post/56858,dzien-gniewu-mlodzi-niezadowoleni-duzo-foto
 • @Moherowy 08:51:53
  Jedynym mankamentem tego listu jest jego adresat, bo wbrew pozorom Putin (czy jak go tam zowią) z rosyjskimi "narodowcami" nie ma nic wspólnego. Już prędzej z mafią chazarską. Natomiast współpraca narodowców z Polski i Rosji była by wskazana bo pomogła by uwolnić oba narody z pod ich wpływu. Bo jak na razie jesteśmy wyniszczani przez tą samą bandę.
  A co do reszty to podtrzymuję swoją poprzednią wypowiedź. Ten podział na "koncesjonowaną" prawicę i resztę "komików" jest zatrważający.
  Bo skończyć się może tylko w jeden sposób -przerżnięciem kolejnych wyborów :/
 • @Eugeniusz Sendecki 10:05:39
  Panie Eugeniuszu bloger Moherowy nie ma w zwyczaju kogoś przepraszać za swoje błędy, my z panem Moherowym znamy się jeszcze z "niepoprawnych", trzeba mu wybaczyć jego emocjonalne zachowanie, ale czasem napisze coś odkrywczego i z sensem. :) Czasem pomiędzy nami też przecież dochodzi do niezrozumienia intencji drugiego człowieka, albo do naszej nad interpretacji słów przez kogoś napisanych w jego komentarzach, a to wszystko wynika z tego, że wielu z nas nie zna się osobiście. Po prostu do nieporozumień czasem dochodzi.

  Pan Moherowy uważa wszystkich narodowców za agentów sowieckich i byłych komunistów i szpiegów sowieckich, wykorzystał te plakaty, które rzeczywiście w swojej symbolice przypominają afisze z minionej epoki, do krytyki i wyśmiewania tego marszu - Dnia Gniewu. Przyznam szczerze, że mnie też one się nie podobały, ale na pewno z tego powodu nie będę głosował na PiS, jeżeli w następnych wyborach wystartuje ktoś z MW albo z ONR-u, to mój głos ma pewny!

  PiS po prostu zwalcza wszystko to, co się koło niego rodzi i stanowi dla niego zagrożenie, każda polska inicjatywę, każdą polską ideę nawet tę najmniejszą zwalcza u samego zarania, tak aby nie odebrała im ich zwolenników, ale przecież ONR ani MW nie odwołują się do elektoratu pisowskiego, tylko do Polaków, którzy od lat nie chodzą na głosowania i nie uczestniczą w życiu politycznym i publicznym w naszej Ojczyźnie...

  Dlatego moim zdaniem trzeba unikać jak ognia tego typu plakatów, które można skojarzyć z epoką internacjonalistycznego komunizmu.

  Marsze organizuje się w piątek albo w sobotę, no przynajmniej w Warszawie, wtedy można liczyć na większą frekwencję...

  Pozdrawiam Panie Eugeniuszu, a panem Moherowym bym się nie przejmował, ponieważ to zatwardziały wyborca i zwolennik PiS-u, jego zdaniem jedynej drogi dla Polski. :))
 • @Guardian 00:38:39
  http://www.youtube.com/watch?v=3ofcriD2dik
 • @Eugeniusz Sendecki 10:05:39
  Moja odpowiedź zawiera sama rację, a że Pan odniósł się jedynie do liczby uczestników, pomijając inne zawarte w nie treści, świadczy o braku argumentów z pańskiej strony.
  Ja Wam w niczym nie przeszkadzam Drogi Panie, a jedynie pragnę wskazać na waszą indolencję.
  Kardynał Bertone?
  Widzę, że pańska wiedza o tej postaci jest tożsama z tą dotyczącą megabajtów w generatorach prądotwórczych.
  Nigdzie nie używałem żadnej "karty katolickiej" i nie wiem o jakiej "grze" łaskaw Pan wspominać.
  Jestem Polakiem i bardzo mocno się z Polakami utożsamiam i niezmiernie mnie cieszą dwudziestotysięczne tłumy na ulicach, które w kwietniu będą liczyły setki tysięcy uczestników.
  Pan śmie odbierać polskości tym ludziom, manipulując, że to tylko Pan i pańska groteskowa telewizja jesteście Polakami?

  Pyta Pan kim jestem?
  Polakiem jestem.
 • @assun 10:45:26
  Nie uczestniczyłem i uczestniczyć w podobnych wiosennych harcach, nie zamierzam.
  Dla nikogo nie pracuję jak to Pan łaskaw sugerować.
  Mój nick nie ma tu nic do rzeczy, tak chyba jak i pański, prawda?
  Nie mamy jednego wroga.
  Moim wrogiem jest obecna ekipa, a Pan jest jej zwolennikiem, bowiem świadomie, bądź nie uczestniczy Pan w przedsięwzięciach nie mających żadnych szans, a tym samym umacnia Pan obecną ekipę.
  Poza tym działalność w niszowych zborach, które rosną jak grzyby po deszczu w myśl zasady "Divide et impera", służy jedynie osłabieniu jedynej realnej sile mogącej obalić ten rząd.
  Na nikogo n ie naskakuję, a jedynie stwierdzam fakty.
  Chętnie przystanę do Was, gdy zobaczę żywego Tuska w waszej taczce.
  Marzanna na nikim nie robi wrażenia.

  Pozdrawiam.
 • @w.red 12:19:52
  Pisze Pan o adresacie, jako o jedynym mankamencie.
  Zasadnicze znaczenie ma właśnie adresat.
  Żarliwa modlitwa może brzmieć tak samo, ale zapewne będzie czym innym ta kierowana do Boga i ta kierowana do Szatana, prawda?
  Sytuacja Polski nijak się ma do tej z Rosji.
  O ile za narodowców nie uważam autorów przytoczonego wcześniej listu, to paradoksalnie Putin jest narodowcem w tej chwili.
  Gdyby nie on, to Atlantyzm już dawno wchłonąłby ten kraj.
  Oczywiście Putin przy tym pozostaje nadal bandytą i dlatego cała sytuacja z listem "narodowców" do bandyty, wydaje mi się arcykomiczną, a i tragiczną zarazem.
  Rozdrabnianie polskiej prawicy, to jest główne zadanie inżynierów polskiej rzeczywistości.
  Dziel i rządź - mawiał Stalin.
  Bolszewicy doskonale zdają sobie sprawę, że w Polsce istnieje tylko jedna realna siłą, mogąca im zagrozić i dlatego też zrobią wszystko, ażeby ją osłabić.
  Pozostaje nadzieja tylko, że to im się nie uda.
  Widząc dziesiątki tysięcy uczestników w manifestacjach, których uczestnicy skupiają się wokół tej siły, można przypuszczać, że Polacy się budzą z letargu i nie wszyscy łykają kit o narodowcach i mesjaszu Putinie.

  Pozdrawiam.
 • @Paweł Tonderski 13:55:36
  W jednym się z Panem zgadzam Panie Tonderski.
  Otóż mną, nie należy się przejmować.

  Pozdrawiam.
 • @Moherowy 20:03:52
  "..Putin jest narodowcem.." No jeśli przyjąć że jego "naród" to "naród wybrany" to zgoda. Sami Rosjanie (w tym wojskowi i policjanci) widzą jego role i działania zupełnie inaczej niż Pan :)

  "..Bolszewicy doskonale zdają sobie sprawę, że w Polsce istnieje tylko jedna realna siłą, mogąca im zagrozić.."
  Najwyraźniej czas dla Pana stanął w miejscu dawno temu. I przez to ma Pan trudności w ocenie zdarzeń. "Bolszewików" już prawie nie ma (poza nielicznymi resztkami w Rosji). Natomiast bolszewizm śmiało wkroczył na salony Jewropy i USraela już dość dawno temu. Tyle że się to nowocześnie nazywa "rozwinięta demokracja". A że ten interes rozkręcają ludzie tej samej nacji co na wschodzie przed laty, to nic dziwnego że zmierzają śmiało ku przepaści ;)

  "..w Polsce istnieje tylko jedna realna siła.." Jeżeli ma Pan na myśli "talmudycznych syjonistów" to zgoda. Choć jak sądzę ma Pan na myśli PIS. Tylko że oi nie są już żadną realną siłą i skompromitowali się po wielokroć w oczach rodaków (choćby "traktatem Lesbońskim").
  To już przeszłość i trzeba się z nią pogodzić. Tym bardziej że to raczej zdaje się być partia przeniesiona z Knesetu na Polski grunt by dbać o ich interesy tutaj na miejscu.
  Reasumując siła są wtedy gdy mają "Marsjańskie" wsparcie bo bez niego są niczym. Bez wątpienia mogą je uzyskać o ile Marsjanie uznają że są w stanie dalej utrzymywać układ rządzący. Mam nadzieję, że ludzie na to się już nie nabiorą. Jedynym rozsądnym rozwiązaniem jest powiedzieć znanym politykom "Wszyscy won!" tak jak sugerował to Pan Cejrowski.
 • @w.red 20:37:20
  Putin jest narodowcem, czy to się Panu podoba, czy też nie.
  Którzy to niby "sami Rosjanie" mają inne zdanie od mojego?
  Czy ci kondoniarze z białymi tasiemkami (vide "Śnieżna Rewolucja) pod egidą takich tożsamości jak Navalny, Ryżyk, Niemcow, czy też Kasparow, którzy to panowie są bardzo mocno wspierani przez NED, a ściślej mówiąc przez CIA? Sam Navalny pisał na swoim blogu, że w latach 207 - 2008 był na liście płac NEDu.
  Gdyby tym ludziom udało sie przejąć władzę w Rosji, to dzisiaj każdy Rosjanin nazywałby sie Ivan Mc Donald (oczywiście od fast food'a, a nie od słynnego szkockiego klanu).

  Mój czas, jak każdego innego człowieka płynie tak samo.
  Zmienię więc termin "bolszewicy" na bardziej zrozumiały dla Pana - "Polszewicy".
  Dalej Pan trochę się zamotał, bo niby to bolszewików już nie ma, poza garstka w Rosji, a zaraz ich Pan widzi na europejskich salonach.
  Może uda się Panu doprecyzować swój pogląd?

  Pisząc o jedynej realnej sile, jak najbardziej mam na myśli PiS.
  "Talmudycznych syjonistów"?
  To nie PiS, a PO w lutym ub. roku uczestniczyła w obradach Knesetu, a raczej ograniczyła się jedynie do zobowiązania, iż wypłaci żydom 65 miliardów z kieszeni Polaków.
  W moich oczach PiS się nie skompromitowało, a wasz argument, jedyny zresztą i niesłuszny z TL, nijak do mnie nie przemawia.

  To nie Marsjanie 14 lutego w ilości 20 tys. uczestniczyli w manifestacji przeciwko obecnemu rządowi, tylko Polacy, tak więc nie ja jeden uważam, że PiS to nie przeszłość, a przyszłość.
  Hasełka "wszyscy won" były dobre w Islandii, ale Polska drogi Panie, to nie Islandia i mnie osobiście zupełnie wystarcza to, że jest Irlandią.
  Cejrowski swoje nauki może głosić w dżungli amazońskiej, tam chyba ma większy posłuch.
  Proszę mi tu nie przytaczać takich "autorytetów", bo staram się rozmawiać z Panem poważnie.
 • @Moherowy 22:09:45
  Z Putina drogi Panie jest taki narodowiec jak z koziej .....trąbka Taka jest moja opinia). Szukałem wywiadów, które widziałem wcześniej z rosyjskim generałem i pułkownikiem policji na temat jego rządów ,ale złośliwość rzeczy martwych. Jak są potrzebne to zawsze się chowają. Bo chciałem podać do nich link by nie być gołosłownym. Z resztą proszę zauważyć że dziś Rosja ma najwyższy wskaźnik samobójstw wśród dzieci (że o starszych nie wspomnę). Tak jak nie napomknę o tragedii w Biesłaniu i wybuchu w metrze. Narodowiec tak traktuje swoich współziomków ?
  Tych "rewolucjonistów" o których Pan pisze w ogóle nie biorę pod uwagę bo to "ściema totalna" dla naiwnych.
  "..Może uda się Panu doprecyzować swój pogląd?.."
  Może nie dość dokładnie sprecyzowałem. Nie ma ich w dawnym zwyczajowym dla nich miejscu. Po Prostu się przenieśli, tam gdzie są naiwni z kasą, którym nie przeszkadza że się ich "skubie"
  Co do wizyt Izraelu to Kaczyńscy nie byli gorsi. Też tam "gościli", a efektem wizyt był wzmożony import "obywateli" do kraju. O wprowadzeniu zwyczaju palenia menory w pałacu prezydenckim nie wspomnę. Tak jak nie wspomnę wizyty u Sorosa, gdzie obiecano wyciąć radykalne partie (LPR, Samoobrona) . Po czym je skutecznie "wycięto".
  Nikt z PIS-u nie sprzeciwił się akcesji do UE (pomimo tego że było jasne do czego to doprowadzi). Podjęto się negocjowania traktatu Lesbońskiego, choć wiedziano że na podpisanie go nie będzie społecznego przyzwolenia. A poza tym było to niezgodne z prawem bo konstytucja wyraźnie mówiła do czego jest zobowiązany prezydent.
  Ale prawo jak i większość parlamentarnych p/osłów nie po raz pierwszy zostało zdeptane. Zdrada jest zdradą i zdrada pozostanie. A TL był zdradą, gdyż wbrew prawu zrzeczono się atrybutów niezależnego i suwerennego państwa.
  "..a wasz argument, jedyny zresztą i niesłuszny z TL, nijak do mnie nie przemawia.."
  Zacznę od tego że zapytam jaki "wasz"? Bo jak na razie widzę się w jednej osobie. Niesłuszny argument? Drogi Panie, takim stwierdzeniem się Pan po prostu ośmiesza stawiając się na równi z innymi zdrajcami kraju i narodu. Oni też nie widzieli w swych czynach nic złego.
  Co do Islandii to dobrze akurat wyszła na tym że zastosowała się do tego hasła. Dla Pana Cejrowski nie jest autorytetem, a szkoda. Bo wiele wzorców do naśladowania można by od niego zaczerpnąć.
  Że dla Pana istnieje tylko PIS, który uzurpuje sobie prawem kaduka do pojęcia patriotyzmu wcale mnie nie dziwi. Na koniec powtórzę jeszcze raz za Cejrowskim "wszyscy won"! do tych którzy do tej pory mienili się być "elytamy". I na tym pozwolę sobie zakończyć.
  Aaa i może się Pan już nie "starać" bo ta rozmowa to przelewanie pustego w próżne.
 • @w.red 01:28:07
  Pozwolę sobie zauważyć łaskawy Panie, że to Pan wszczął rozmowę ze mną, a sposób jej zakończenia przez Pana, to typowy w takich przypadkach brak argumentów.
  Pan tak zawsze?
  Szukał Pan wywiadów, ale Pan ich nie znalazł.
  Może Pan być pewny, że i tak nie przekonałyby mnie one do zmiany zdania w kwestii narodowości Putina.
  Historia nam mówi, że można być narodowcem i mordercą i tu wspomnę choćby śmierć prezydenta Gabriela Narutowicza, którego zamordował działacz narodowy - Eligiusz Niewiadomski, którego narodowcy po jego egzekucji uczynili swoim bohaterem.
  Powie Pan, że w przypadku Putina było więcej ofiar?
  To tylko statystyki Drogi Panie, jakby powiedział Stalin.
  Dyskwalifikuje się Pan nazywając ubeckie LPR i SO partiami.
  O ile Macierewicz zajął się WSIokami, o tyle Kaczyński jak najbardziej słusznie unicestwił mienione ubeckie twory.
  Szkoda, że odniósł się Pan w swojej argumentacji do 65 miliardów dolarów, które Tusk się zobowiązał zapłacić żydom.
  Mówiąc o społecznym przyzwoleniu na TL, dywaguje Pan i to dość subiektywnie, gdyż nie ma Pan żadnych argumentów na to, że społeczeństwo odrzuciłoby TL.
  Gdyby się ktoś z PiS sprzeciwiał przeciwko wstąpieniu do UE, to dzisiaj wzniecałby Pan larum, że Polacy nie mogą jeździć na zmywak do UK.
  Dobrze choć, że twierdzi Pan, iż to PiS wprowadziło Polskę do UE.
  Temat naszego w niej uczestnictwa i ratyfikacja TL, wymaga troszkę dłużej notki i uznając pańską sugestię dotycząca przelewania cieczy za słuszną, to pozwolę sobie zaoszczędzić swój czas.
  Nie ma Pan najmniejszych podstaw, ażeby nazywać któregoś z Kaczyńskich zdrajcą.
  Zdrajcy to zabili jednego z nich, a planowali zabić obu.
  Mówiąc o Panu w liczbie mnogiej, wpisałem Pana w poczet tzw. "narodowców", gdyż mówi Pan ich językiem.

  "Zdrada jest zdradą i zdrada pozostanie".

  Tak właśnie brzmią Wasze idiotyczne argumenty, no i koniecznie trzeba dodać, że interlokutor się ośmiesza i do tego jest także zdrajcą.
  Jak Pan tak chcesz rozmawiać, to następnym razem nie zaczynaj Pan rozmowy wcale, bo w jakiejkolwiek polemice ważne są argumenty, a nie hasełka "narodowców".

  Może Pan ubolewać nad tym, że Cejrowski nie jest dla mnie autorytetem i mentorskim tonem stwierdzać, że szkoda, ale ja nieskromnie powiem, że Cejrowski wiele ode mnie mógłby się nauczyć, a już z pewnością chodzić obutym w miejscach publicznych.

  Islandia dobrze wyszła na zastosowaniu wspomnianych wcześniej poczynań, ale Pan pomija zupełnie moje sugestie, że Polska, to nie Islandia i u nas zastosowanie takich procesów jest niemożliwe, a stawianie ich jako przykład do naśladowania, to czysta manipulacja i utopia.

  PiS nikomu nie odmawia prawa do mienienia siebie patriotą i ponownie Pan manipuluje, przytaczając niczym niepoparte słowa o prawie kaduka.

  Jak najbardziej ma Pan prawo ryczeć za Cejrowskim, że "wszyscy won", ale musi Pan wiedzieć, że te słowa mają taki sam wydźwięk, jak wasze wożenie marzanny na taczce, czy może raczej Tuskanny.
  Tyle jesteście w stanie dla Polski zrobić.

  Pozwoliłem sobie pomimo pańskich sugestii na tę ostatnią z odpowiedzi, gdyż nie miał Pan prawa narzucać mi formy zakończenia naszej wymiany zdań, którą sam Pan zainicjował.
  Powinien mi być Pan wdzięczny, że poświęciłem swój czas i ewentualnie podziękować.
  Polecam poszukać sobie bardziej odpowiednich wzorców, a może kiedyś Pan zrozumie o czym mówię.

  Pozdrawiam i dziękuje za rozmowę.

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930