Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
94 posty 651 komentarzy

Magia i Luxus Natury

Magia i Luxus Natury - Piszę, fotografuję, filmuję dslr, interesuję się ekologią i naturalnymi terapiami, kocham piękno przyrody.

Nowy Ekran otwiera się dla młodych!!!

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

24 marca 2012 roku doktor Ryszard Opara oficjalnie udostępnił potencjał Nowego Ekranu dla młodych środowisk patriotycznych, które bardzo często nie są zauważane przez inne media i nie mają możliwości dotarcia ze swymi inicjatywami do wszystkich.

Materiał zdjęciowy przygotowany przez studio fotograficzne portalu www.vrota.pl 

Materiał zdjęciowy przygotowany przez studio fotograficzne portalu www.vrota.pl

 

KOMENTARZE

 • @
  Po tylu znakomitych zdjęciach aż mnie świerzbi z emocji - nie mogę się doczekać jakie to interesujące treści przekazano tym młodym ludziom.
 • KOMENTARZ !!!
  Gdzie jest jakiś komentarz ? Jakaś informacja, cokolwiek ...
 • @
  Kochani, to jest fotorelacja ze spotkania w Hybrydach, pytajcie o szczegóły, postaram się odpowiedzieć. Niestety ograniczenia sprzętowe nie zawsze umożliwiają mi zrobienie jednocześnie foto i video. Może w przyszłości to nadrobię...
 • @autor
  A co to za impreza?

  To już i młodym trzeba na Nowym Ekranie robić wodę z mózgu?
  Starzy nie wystarczą?

  I dlaczego "patriotyczna" impreza?
  Zna Pani jakąś polityczną "niepatriotyczną"?
 • @vrota.pl 15:33:41
  Nie chodzi o video, bo to jeszcze gorsze - poza specyficznymi sytuacjami (np. wypowiedzi Michalkiewicza) wystarczy mi TEKST, który można czytać NIELINEARNIE.

  Ważne, aby to nie były CYTATY, lecz teksty PRZETWORZONE, synteza idei, poglądów. Tak, żeby informacja coś wniosła w nasze życie ...

  Pamiętajmy, że człowiek efektywnie dysponuje czasem około 20 lat netto (odliczając sen, czasy technologiczno-rozruchowe itp.). I z tego czasu KAŻDA MINUTA jest WAŻNA ...

  Starajmy się więc ją oszczędzać - zarówno sobie samym, jak i czytelnikom naszych tekstów ...

  "albowiem ilekroć ratujecie jedną minutę życie najmniejszego z waszych braci - mnie ratujecie" ...
 • @Ultima Thule 17:28:14
  Z tym będzie trochę gorzej ale zobaczymy co się na przyszłość da zrobić. Generalnie to chodzi o otwarcie Nowego Ekranu na środowiska młodych patriotów... Myślałam, że taka zwięzła informacja wystarczy i już.
 • Spokojnie Panowie ...
  Kobiety czasami tak mają, że będąc w wirze wydarzeń myślą, że wszyscy wiedzą o co chodzi ;)
  Ja też tak miewam i dlatego trudno czasami zrozumieć, o czym mówię :-)

  Autorko, proszę dopisać, co to było za spotkanie? kto brał udział?, kiedy się odbyło?, gdzie?, i jakie wnioski z niego wypłynęły, oprócz udostępnienia łam NE młodym ludziom?

  Pozdrawiam :)
 • @vrota.pl 17:38:04
  W jaki sposób Nowy Ekran się otworzył na "nowych patriotów"? Nie rozumiem, bo przecież pisać na Ne może każdy. Jest zakładka "Młody Ekran" - choć uboga. Więc o co chodzi z tym otwarciem?
 • @
  Generalnie chodzi o to, że teraz wszyscy młodzi ludzie o zacięciu społecznym będą mogły liczyć na wsparcie medialne ze strony NE. Dotrzeć do innych z informacjami i ze swoimi inicjatywami.
 • @vrota.pl 18:01:10
  Panowie proszą o odpowiedź na pytania: kto?, po co?, kiedy?, jak?
  To zasadne pytania do zaprezentowanego materiału :)
 • @vrota.pl 18:01:10
  Ale przecież wcześniej też mogli. Ja mam swój blog przed 23 marca, a mam zaledwie 15 latek ( nawet nie całe ). Zasadnicze pytanie:
  Co się zmieniło? no i wszystkie pytania które koleżanka wyżej podała. :)
 • @vrota.pl 18:01:10
  Niby jak mają do innych dotrzeć ze swoim przesłaniem, skoro cały portal Nowego Ekranu jest tak nieszczęśliwie dla wszystkich "Młodych Gniewnych" skonstruowany, że wszelkie "niepoprawne politycznie" (w domyśle antysocjalistyczne inicjatywy) notki od razu są cenzorsko przez tutejszą administrację zapiwniczane (czyt. spadają do trudnodostępnego archiwum, gdzie odnalezienie jakiejkolwiek notki jest celowo mocno utrudnione) - na stronie głównej faworyzuje się tylko samą KryptoBolszewię (z nielicznymi tylko wyjątkami w postaci co bardziej znanych medialnie KoLiberalnych osobistości, bądź wolnorynkowych stowarzyszeń), której antykapitalistyczne wpisy potrafią wisieć nawet całymi dniami na stronce startowej (kiedy młodych orędowników bezpartyjnej Wolności, za pośrednictwem kompletnie nieprzyjaznych rozwiązaniom portalowym pragnie się uciszać w samym zarodku).
 • @vrota.pl 17:38:04
  Zdjęcia bez opisu to nie informacja. Jeżeli już zdjęcia, to np. z podpisem, kto na nich jest, kto przemawia itp.

  Poza tym można by zacytować ciekawsze wypowiedzi, inicjatywy.

  Z pewnością kluczem do sukcesu jest zaangażowanie młodych ludzi (15-25 lat, a więc zwykle jeszcze niepracujący). Dobrym obszarem aktywności jest rodzaj Think Tanku i NE powinien w tym zakresie udzielić wsparcia merytoryczno-mentorskiego ...
 • @Ultima Thule 20:00:46
  Popieram propozycję...
 • @RAJan 20:00:01
  co to znaczy "wszelkie" ?

  proszę o garść konkretnych przykładów. jestem jednym z adminów i jakoś nie kojarzę abym 'zapiwniczał'. oczywiście mogę się mylić.
 • @Pirx 22:01:11
  A ty masz piwnicę?
 • @vrota.pl 22:33:18
  mam
 • @Pirx 22:01:11
  Skoroś admin, to wyjaw może tutaj wszystkim zainteresowanym, dlaczego do licha utrudniacie systemowo jakikolwiek dostęp do archiwalnych tematów z poziomu strony głównej (wcześniej jedynie w dziale "wyborczym" - który niestety zlikwidowaliście, grzebiąc jednocześnie wątki w nim zawarte - istniały wyjątkowo przejrzyste zakładki, dzięki którym można było odszukać dosłownie wszystkie tamtejsze tematy ułożone datami chronologicznie od pierwszego do ostatniego), przez co gdy tylko po prawej stronie kolumny nowsze notki z góry zepchną starszą na sam dół, to gdy tylko wpadnie ona w przeciągu zaledwie kilku godzin do "piwnicy", to już wszelki ślad po niej zaginie (niestety administracja promuje tylko nielicznych autorów, dając im przywilej niezmiennego goszczenia ich blogów na stronce startowej, dzięki tylko czemu im "zapiwniczenie" w niczym z wiadomych względów nie przeszkadza, skoro nigdy z afiszu nie schodzą).
 • @gosc hotelowy 02:59:38
  Ja i tak jestem mentalnie z Podziemnej Polski, więc martw się tylko o te wszystkie "młode pokolenia", co nie są w stanie się z pod tego cenzorskiego podpiwniczenia nawet przebić na bardziej oświetlony parter, a co dopiero tutaj mówić o wyższych i lepiej dostrzegalnych z oddali piętrach.
 • @gosc hotelowy 02:59:38
  Kochani, aby przygotować dla Was taką fotorelację zużywam profesjonalny drogi sprzęt i poświęcam czas. Nie dostaję za to pieniędzy. Wiem, że zdjęcia są kopiowane dalej, więc wymagam przynajmniej odrobiny fair play w postaci zamieszczania w widoczny sposób logo portalu, przy którym powstało nasze studio Photofanka co i tak w żaden sposób nie rekompensuje mi niczego finansowo ale daje satysfakcję, że wieść o vrotach się rozpowszechnia.

  W następnych relacjach postaram się być bardziej opisowa...

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930