Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
94 posty 651 komentarzy

Magia i Luxus Natury

Magia i Luxus Natury - Piszę, fotografuję, filmuję dslr, interesuję się ekologią i naturalnymi terapiami, kocham piękno przyrody.

Wielki plakat z Matką Bożą z El Cobre dla wszystkich chętnych do odebrania.

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Dla chętnych z okazji pielgrzymki papieża na Kubę jest do odebrania wielki plakat z Matką Bożą z El Cobre. Plakat można odebrać zgłaszając się do prof. Pawła Gieorgica szefa wydziału stosunków międzynarodowych na uczelni Vistula w Warszawie.

Oto wpis profesora na facebooku: 

"Pielgrzymka papieża to wielkie święto na Kubie , święto moich przyjaciół którzy działają przy kubańskim kościele na rzecz ludzi w potrzebie: ksiedza proboszcza Conrado z parafii Santa Teresita w Santiago de Cuba , księdza Palma-proboszcza bazyliki w Cobre, świeckich katolików-desydentów , woluntariuszy pomocy biednym i potrzebujacym. Pielgrzymka papieża BenedyktaXVI na Kubę oficjalnie jest związana z 400. rocznicą ustanowienia kultu Matki Bożej z El Cobre. W 1916 roku papież Benedykt XV ogłosił Matkę Bożą z El Cobre patronką Kuby. Choć chciałbym też, aby papież spotkał sie tam właśnie w bazylice w Cobre z kubańskimi dysydentami np.przedstawicielkami tzw. Ruchu Kobiet w Bieli (jest mam specjalne miejsce dla odrzucanych przez system) to jednak juz samo takie wydarzenie jest czymś wyjątkowym dla tych ludzi, bo może się tam przytrafic co najwyżej raz jeden na dekadę.

Z tej okazji chcę się podzielić także i swoją radościa i obdarować wszystkich chętnych którzy się do mnie zgłoszą na Facebooka piękny duży plakat na scianę przedstawiajacy Matkę Bożą z El Cobre. Plakat ten będzie można odebrać osobiście po przesłaniu do mnie zgłoszenia chęci jego odbioru w Uczelni Vistula, w Warszawie ul Stokłosy 3 w dniach 26-28 kwietnia br."

Ponieważ wśród naszych czytelników jest dużo ludzi wierzących to pomyślałam, że dla niektórych będzie to interesujące. 

www.vrota.pl

KOMENTARZE

Brak komentarzy. Bądź pierwszy!

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930