Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
94 posty 651 komentarzy

Magia i Luxus Natury

Magia i Luxus Natury - Piszę, fotografuję, filmuję dslr, interesuję się ekologią i naturalnymi terapiami, kocham piękno przyrody.

Wojciech Zrajko o Ruchu Autonomii Śląskiej

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

W dobie gdy cała Europa dąży do integracji a wszelkie dążenia mające na celu większą niezależność Polski uznawane są za zaścianek Ruch Autonomii Śląskiej działa w najlepsze i cieszy się ogromną promocją w mediach.

 

 

 

KOMENTARZE

 • @
  załóżmy "Ruch Autonomii Warszawy". Warszawiacy przeciw imigrantom, którzy depczą, brudzą i odbierają pracę Warszawiakom. precz z Janosikowym !


  będzie kasa ?
 • Autor...
  Bardzo ciekawy wywiad. Nie wiem, dlaczego na YouTube nie "wchodzą" pozytywne oceny tego wywiadu
 • @
  Pan Prezes okrutnie zalękniony

  w sumie idealny, prawdziwy reprezentant
 • @Jan Paweł
  Może na you tube coś blokują? Do mnie nawet nie docierają żadne powiadomienia.
 • Boże ty mój, toż słuchać hadko :)
  Nie istnieje naród śląski (do tej narodowości przyznaje się w Polsce 800 tyś. ludzi w Polsce i 3 mln za granicą), to są więc ludzie ze schizofrenią.
  Lwów zaś i Wilno(!) to są polskie ziemie. Tak, stolica Litwy, siedziba Giedymina, Kiejstuta i Witolda jest polską ziemią! A Ślązak jest odnogą(!) narodu polskiego. "Gwara" śląska nie istnieje, jest wymysłem RAŚ ( http://szl.wikipedia.org/wiki/Danga ) a słowo "poradzymy" [znaczy potrafić, czemuś dać radę] jest nieestetyczne i wulgarne(!).
  Brak jest polskości w śląskości RAŚ... ale o braku jakiejkolwiek śląskości w polskości maestro Zarajko jakoś nie wspomina. No co tu dużo mówić - KABARET :). Ludzie, skąd żeście tego kretyna wytrzasnęli? Toż jakby go pokazywać na odpustach, to by można zarobić MAJĄTEK!
 • @Pirx 15:30:10
  Wspaniały pomysł, załóżcie! Tyle, że wtedy stolica Polski wyląduje gdzieś indziej. Znikną ministerstwa, rządowe organizacje, skończy się 'cały naród buduje stolicę' a ogólnopolski biznes, krajowy jak i zagraniczny się wyniesie. Nie zarobicie nawet na utrzymanie stadionu zwanego narodowym a w Świątyni Opatrzności przyjdzie otworzyć bazar. Po 5 latach i exodusie za chlebem cena 1 m2 mieszkania spadnie wam do 500 zł... a potem, z braku janosikowego, zaczniecie żreć własne dzieci.

  Warszawa z wiochy stała się stolicą i tylko dzięki temu tak świetnie prosperuje. Jak przestanie być stolicą to nawet (przyzwyczajony do pracy!) Żyrardów czy Radom ją będzie mógł wykupić.
  Sorry, Winnetou, ale tak to wygląda, więc daj se czadu.
 • @QueSeraSera 20:26:29
  ale dla organizatorów ruchu jakaś kasa z zagranicy spadnie, nie ?

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930